MÖBLER / Skåp & hyllor / Chiffonjé 7394439

nr 739 4439

Chiffonjé

längd: 90, djup: 51, höjd: 135

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

650 kr

måndag 6 februari 2012
kl 17:33:15